До Львова їде сучасна «Білосніжка» з Одеси

20 декабря 2014

Одеський театр ростових ляльок везе до Львова виставу "Білосніжка" на сучасний лад. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.


Прем'єра вистави "Білосніжка, або Новий Рік в 3/12 Королістві" відбудеться у суботу, 20 грудня, на сцені Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницькоі. Це будуть перші львівські гастролі Одеського театру, який успішно їздить Україною та знаний за кордоном.


До Дня Святого Миколая львівські діти зможуть зануритися у казковий світ Білосніжки - милої героїні, відомої кожному. Утім, в інтерактивній постановці Одеського театру ростових ляльок популярна казка зазвучала по-новому із новими відомими героями. Класична історія набуває сучасного прочитання - завдяки появі на сцені улюбленних мільйонами мультиплікаційних героїв: Шрека, Зебри Марти, Лева Алекса, Спанч Боба, Майка Вазовського..


Чарівні герої, надзвичайні костюми і неперевершена гра акторів в одному з найкращих за акустикою та естетикою залі Європи - у Львівській Опері - гаранують неймовірні, позитивні враження, як дітлахам, так і їхнім батькам. Цікаво, що актори театру гратимуть не лише на сцені, а й з дітьми у залі, перетворюючи їх із простих глядачів в учасників казки. Попри нове трактування, зміст вистави залишиться незмінним.


Частину виручених коштів Одеський театр ростових ляльок передасть на підтримку українскьої армії та бійців із зони АТО.


Ціна квитків на виставу "Білосніжка, або Новий Рік в 3/12 Королістві" у Львівській опері від 80 до 220 грн.


Початок вистав - о 12:00 та 14:00.

© 2009-2017 Компания “StarFactory”
Создание сайта Yesgroup